Boosted. Music Player Equalizer Pro عنوان یک پلیر صوتی بی نظیر با مجموعه ای از امکانات و قابلیت های منحصر به فرد می باشد که توسط کمپانی Quiz games and Media apps برای اندروید توسعه و ارائه شده است. این پلیر هوشمند با تشکیل شدن از دو بخش پخش کننده قدرتمند و سیستم هوسمند تقویت کننده موسیقی یک صدای فوق العاده را در اختیار کاربران قرار می دهد. یکی از بیشترین مانور های توسعه بر روی اکولایزر های اپلیکیشن می باشد؛ به صورتی که خواهید توانست به تمامی باند های اکولایزر دسترسی داشته باشید و جدا از ایستگاه های از پیش تنظیم شده ی موجود؛ اکولایزر را به دلخواهتان تغییر دهید.

بی شک موسیقی و دنیای آن یکی از علایق و فعالیت های مهم بشر است که روزانه شاهد پیشرفت آن در زمینه های مختلف هستیم. اگر بخواهیم به  آن نگاه کنیم می توان گفت زندگی بدون موسیقی بسیار کسل کننده و خشک می باشد ؛ راه های مختلفی برای دسترسی به موسیقی وجود دارد که یکی از آن برنامه های اندرویدی می باشند. Audiomack Free Music Downloads Full Unlocked عنوان یک برنامه موسیقی فوق العاده و بی نظیر می باشد که توسط کمپانی Audiomack برای سیستم عاملاندروید توسعه و منتشر شده است.

شاید میتوان گفت یکی از کاربردی ترین استفاده های کاربران پیام رسان ها از جمله تلگرام استفاده گیف است. در سیستم عامل ویندوز برنامه های مختلفی برای ساخت این گونه گیف ها موجود است اما در سیستم عامل اندروید به دلیل وجود برخی از محدودیت ها این نرم افزار ها کمتر بوده و کاربران از امکانات بسیار کمتری برای ساخت تصاویر گیف برخوردار هستند.شما با استفاده از برنامه Video to GIF Full که توسط Keerby برایاندروید منتشر شده  می توانید به راحتی گیف های مورد علاقه خود را ساخته و آنها را به اشتراک بگذارید!